Begeleiding

Mentor

 

Heb je een vraag of probleem?
Ga naar je mentor om erover te praten.
Samen vinden jullie een oplossing en anders weet je mentor wie jou het beste kan helpen.
Ook je ouders kunnen bij je mentor terecht als ze vragen hebben.

 


 

Naast je mentor zijn er op school nog meer mensen die je helpen:

 

Contactpersoon  (vertrouwenspersoon)

Soms is het lastig om aan je eigen mentor een probleem te vertellen.
Daarom is er op school een contactpersoon.
Hij wil naar elk probleem luisteren en zal dat niet aan anderen doorvertellen.
Hij kan (soms) advies geven hoe de problemen aangepakt kunnen worden.

Contactpersoon:
Merijn Verbeek, mverbeek@ithaka-isk.nl


 

Schoolloopbaanbegeleiders

Neem contact op met de schoolloopbaanbegeleiders als jij of je ouders vragen hebben over:

  • plaatsing in de juiste klas
  • het voorbereiden van je overstap naar een nieuwe school

Schoolloopbaanbegeleiders:
Petra Eijndhoven, peijndhoven@ithaka-isk.nl
Jip Hogenelst, jhogenelst@ithaka-isk.nl
José Schroeten, jschroeten@ithaka-isk.nl

 


 

Remedial teachers

Zij helpen je als je NT2, rekenen, wiskunde, ruimtelijke oriëntatie en motoriek moeilijk vindt.

Remedial teachers:

Kelly van Rijn, krijn@ithaka-isk.nl
Ramon Hommerson, rhommerson@ithaka-isk.nl
Miranda Rijkers, mrijkers@ithaka-isk.nl

 


 

Orthopedagoog

Een orthopedagoog weet veel van gedrag.
Zij helpt je wanneer je het bijvoorbeeld moeilijk vindt om (nieuwe dingen) te leren of als je iets wilt veranderen in gedrag.

Orthopedagogen:​
Merel de Beer, mbeer@ithaka-isk.nl
Lianne den Oude-van Leeuwen, loudevanleeuwen@ithaka-isk.nl
 


 

Schoolarts (JGZ-arts)

De schoolarts kijkt of je gezond bent en of je mee kunt doen met sport.
Ze controleert of je je vaccinaties hebt gehad.
Ze praat met je ouders/verzorgers en ook je huisarts als ze gezondheidsproblemen vindt.
De schoolarts is twee dagen per week op school.

JGZ-arts:
La Bohèmedreef en Maetsuykerstraat: Elly de Leeuw, e.de.leeuw@utrecht.nl
Bisonspoor: Marion Kraaier, mkraaier@ggdru.nl (Bisonspoor)


Schoolverpleegkundige

De schoolverpleegkundige bekijkt of je gezondheid, groei en ontwikkeling goed gaan.
Bij zorgen praat ze met je ouders/verzorgers.

Schoolverpleegkundigen:
La Bohèmedreef en Maetsuykerstraat: Hester Ubels, h.ubels@utrecht.nl
Bisonspoor: Marlene van der Sijs, mvandersijs@ggdru.nl


Gezinswerker 

Zij helpt je als je problemen thuis of op school hebt waar je mentor niet bij kan helpen.
Ook helpt ze graag je ouders, broertjes, zusjes als dat nodig is.
Ze praat met jou en soms ook met jouw familie over de problemen en helpt je om een oplossing te vinden.

Gezinswerkers:
Aafke Sanders, a.sanders@buurtteamsutrecht.nl
Khalid Edoujaji, k.edoujaji@buurtteamsutrecht.nl
Nilton Moreira da Silva,n.moreiradasilva@buurtteamsutrecht.nl

 


 

Leerplichtambtenaar

Ben je vaak niet op school, dan komt de leerplichtambtenaar met jou en je ouders/verzorgers praten.

Leerplicht:
La Bohèmedreef: Nienke Eimers, n.eimers@utrecht.nl
Maetsuykerstraat en Bisonspoor: Annemiek ten Heggeler, a.ten.heggeler@utrecht.nl

 


 

Zorgcoördinator

Hij zorgt dat extra begeleiding en ondersteuning voor iedereen op school goed geregeld is.

Zorgcoördinator:
Willemjan van Rooij, wrooij@ithaka-isk.nl