Na de zomervakantie

De vakantie is begonnen! We wensen iedereen een fijne zomer! Mocht je meedoen aan de zomerschool van It’s my Child, Vinea en/of Jinc, dan wensen wij je veel plezier. Vrijdag 3 september zal de eerste schooldag zijn.

De leerling maakt kennis met de mentor en krijgt het lesrooster. In de zomervakantie rond 20 augustus krijg je een brief thuisgestuurd waarin staat welke klas je zit. Mocht je in de zomervakantie verhuizen, check dan op je oude adres. De receptie van de school is vanaf dinsdag 24 augustus weer telefonisch bereikbaar. 

Als de leerling na 20 augustus uit een hoog risico (rood of oranje) gebied komt, dan moet de leerling in thuisquarantaine. Daarnaast adviseren wij om na een vakantie uit een risicogebied in ieder geval een zelftest thuis te doen. Ithaka houdt zich aan de geldende maatregelen van het RIVM.


Ook interessant

De vakantie is begonnen! We wensen iedereen een fijne zomer! Mocht je meedoen aan de zomerschool van It’s my Child, Vinea en/of Jinc, dan wensen wij je veel plezier. Vrijdag 3 september zal de eerste schooldag zijn.

Lees verder

De zomervakantie komt eraan, uw kind is dan een paar weken vrij. Iets leuks doen in deze vrije weken? Wij organiseren, in samenwerking met Vinea, ook dit jaar weer een Zomerschool voor onze leerlingen met allerlei leuke activiteiten!

Lees verder

Het kabinet heeft besloten dat de anderhalve-meter-regel in het voortgezet onderwijs vanaf 7 juni wordt losgelaten en de scholen weer open kunnen. Ouders hebben 27 mei een bericht (per mail of sms) ontvangen hoe we dit gaan doen.

Lees verder

In de persconferentie van afgelopen dinsdagavond zei premier Rutte dat onze school vanaf 1 maart weer meer fysieke lessen mag gaan verzorgen. We kunnen al onze leerlingen na deze voorjaarsvakantie weer twee keer per week naar school laten komen. Maar het onderwijs op afstand blijft ook doorgaan.

Lees verder