Schoolgebouw dinsdag 9/2 weer open

Gelukkig, het schoolgebouw kan dinsdag weer open. Het weer ziet er morgen beter uit. Maar let op: de meeste leerlingen hebben door de lockdown nog steeds online les.

Foto door Matej via Pexels

Ook interessant

Het kabinet heeft besloten dat de anderhalve-meter-regel in het voortgezet onderwijs vanaf 7 juni wordt losgelaten en de scholen weer open kunnen. Ouders hebben 27 mei een bericht (per mail of sms) ontvangen hoe we dit gaan doen.

Lees verder

In de persconferentie van afgelopen dinsdagavond zei premier Rutte dat onze school vanaf 1 maart weer meer fysieke lessen mag gaan verzorgen. We kunnen al onze leerlingen na deze voorjaarsvakantie weer twee keer per week naar school laten komen. Maar het onderwijs op afstand blijft ook doorgaan.

Lees verder