Schoolgebouwen na de kerstvakantie weer open

Na de kerstvakantie verwelkomen we onze leerlingen weer in onze schoolgebouwen. Leerlingen en ouders hebben 5 januari 2022 een brief ontvangen over de heropening.

Heeft u deze brief niet per mail ontvangen? Stuurt u dan een e-mail naar administratie@ithaka-isk.nl.

Algemene informatie over maatregelen vindt u op deze pagina.

[Afbeelding: pixabay.com]

Ook interessant

Zondagmiddag hebben ouders en leerlingen een mail ontvangen wat de nieuwe maatregelen voor Ithaka-leerlingen betekenen. Heeft u deze mail niet ontvangen, neem dan contact op met onze collega's van Administratie, administratie@ithaka-isk.nl

Lees verder

Als je op Ithaka komt, wie kom je dan zoal tegen? In deze serie maak je kennis met een aantal van ons. We trappen af met Gerben Houwer. Gerben werkt al een paar jaar op Ithaka en is sinds dit schooljaar waarnemend directeur.

Lees verder