Gerben Houwer

Waarnemend directeur

ghouwer@ithaka-isk.nl

houg



Allal Eddeane

Teamleider

aeddeane@ithaka-isk.nl

edd



Malika el Moubarek

Teamleider

mmoubarek@ithaka-isk.nl



Harm-Pieter Hallema

Hoofd OOP

hhallema@ithaka-isk.nl



Caroline Bakker-Teule

Management assistent

cbakkerteule@ithaka-isk.nl



Saskia Langbroek

NT2, mentor klas LRD

slangbroek@ithaka-isk.nl

lasa



Makbule Göçmen

Wiskunde

mkaya@ithaka-isk.nl

kaym



Jose Schroeten

NT2, mentor klas LVC

jschroeten@ithaka-isk.nl

schj



Dennis van Os

KDN, mentor klas LRP

dos@ithaka-isk.nl

osde



Wendy van Delzen

Drama, mentor klas LRC

wvandelzen@ithaka-isk.nl

delw



Hava Caglar

Wiskunde, mentor klas LRQ

hcaglar@ithaka-isk.nl

cagh



Liesbeth Brummelman

NT2 / Engels, mentor LRQ

lbrummelman@ithaka-isk.nl

brul



Anouk Goijarts

Creatieve Vorming, mentor klas LVO

agoijarts@ithaka-isk.nl

goia



Birgit Kok

Creatieve Vorming, mentor klas SRI

bkok@ithaka-isk.nl

kokb



Jip Hogenelst

Sport, mentor klas LRO

jhogenelst@ithaka-isk.nl

hogj



Justyna Knuta

NT2, mentor klas LRA

jknuta@ithaka-isk.nl

knuj



Jos Jongerius

NT2

jjongerius@ithaka-isk.nl

jonj



Irma van Rennes

NT2, mentor klas LRP

irennes@ithaka-isk.nl

reni



Willemjan van Rooij

NT2, mentor klas LVB

wrooij@ithaka-isk.nl

roow



Marleen Leysen

NT2, mentor klas LRB

mleysen@ithaka-isk.nl

leym



Jan van Rossem

Creatieve Vorming, mentor klas LRB

jrossem@ithaka-isk.nl

rosj



Walter Smet

NT2, mentor klas LVB

wsmet@ithaka-isk.nl

smew



Johanneke Tack

NT2 / Wiskunde, mentor klas SRH

jtack@ithaka-isk.nl

tacj



Marieke Vergoossen

NT2, mentor klas LVO

mvergoossen@ithaka-isk.nl

verm



Ayan Yusuf Boss

NT2, mentor klas LRC

aboss@ithaka-isk.nl

yusa



Eric Bink

Sport, mentor klas LVC

ebink@ithaka-isk.nl

bine



Simone van Groenestijn

Wiskunde

sgroenestijn@ithaka-isk.nl

gron



Rob Bekker

NT2, mentor klas LRO

rbekker@ithaka-isk.nl

bekr



Leonie de Bruin

Creatieve Vorming, mentor klas LRE

lbruin@ithaka-isk.nl

bril



Jeroen Bishesar

Engels, mentor klas SVU

jbishesar@ithaka-isk.nl

bisj



Barbara Akdeniz

Creatieve vorming, Mentor klas SVI

bakdeniz@ithaka-isk.nl

breb



Rutger Poortenaar

Wiskunde, mentor klas LVA

rpoortenaar@ithaka-isk.nl

poor



Miranda Rijkers

NT2 / Drama, mentor klas LVP

mrijkers@ithaka-isk.nl

rikm



Melanie van Miltenburg

Sport, mentor klas LRA

mmiltenburg@ithaka-isk.nl

milm



Tanja van den Hoven

NT2, mentor klas LVD

tvandenhovenvane@ithaka-isk.nl

hovt



Omar Driouech

Wiskunde

adriouech@ithaka-isk.nl

dria



Anja Zegers

NT2, mentor klas LRE

azegers@ithaka-isk.nl

zega



Marije van Weelderen

NT2, mentor klas SRU

mweelderen@ithaka-isk.nl

weem



Pascale Dings

Creatieve Vorming, mentor klas SVJ

pdings@ithaka-isk.nl

dinp



Eva van Maris

NT2, mentor klas SVJ

emaris@ithaka-isk.nl

mare



Joska Ottjes

NT2, mentor klas LVP

jottjes@ithaka-isk.nl

ottj



Felix Maruhun

Wiskunde/WO, mentor klas SRH

fmaruhun@ithaka-isk.nl

marf



Cecile Ogink

NT2, mentor klas SRI

cogink@ithaka-isk.nl

ogic



Hester Ramaer

NT2, mentor klas SVU

hramaer@ithaka-isk.nl

ramh



Petra Eijndhoven

NT2, mentor klas SRT

peijndhoven@ithaka-isk.nl

eijp



IJfke Verweij

NT2 / Drama, mentor klas SVI

ijverweij@ithaka-isk.nl

veri



Karin Post-Roelse

Sport, mentor klas SRU

kpostroelse@ithaka-isk.nl

posk



Marleen van Oortmerssen

NT2, mentor klas LVA

moortmerssen@ithaka-isk.nl

oorm



Anouk van Kolfschoten

Drama / NT2, mentor klas LVE

akolfschoten@ithaka-isk.nl

kola



Coen van Basten

NT2, mentor klas LVE

cbasten@ithaka-isk.nl

basc



Tristan Tammeling

WO, mentor klas LVP

ttammeling@ithaka-isk.nl

tamt



Asuman Saltürk

Wiskunde, mentor klas LVD

asalturk@ithaka-isk.nl

sala



Remco Jongerden

Sport

rjongerden@ithaka-isk.nl

jongr



Frederique Braakman

CV, mentor klas LRD

fbraakman@ithaka-isk.nl

brkf



Imane Chouaref

Sport, mentor klas SRT

ichouaref@ithaka-isk.nl

choi



Marit van Zadelhof

NT2, mentor klas SRJ

mzadelhof@ithaka-isk.nl

zadem



Sabrina

NT2, mentor klas SRH

personeel@ithaka-isk.nl

lafs



Thessa van Zanten

Zorgcoördinator

tzanten@ithaka-isk.nl

zant



Merel de Beer

Orthopedagoog

mbeer@ithaka-isk.nl



Marlien Burgers

Orthopedagoog R-team

mburgers@ithaka-isk.nl



Xandra Janssen

Administratie

xjanssen@ithaka-isk.nl



Jacqueline van Stel

Preventiemedewerker

jstel@ithaka-isk.nl



Aukje de Klijn-Koojiman

Administratie / Financiën

aklijn@ithaka-isk.nl



Jaap Dousi

Roostermaker

jdousi@ithaka-isk.nl



Martha te Niet

Schoonmaak

mniet@ithaka-isk.nl



Said Amghar

Huismeester La Boheme

samghar@ithaka-isk.nl



Janina Stijnen-Been

Huismeester La Boheme

jstijnenbeen@ithaka-isk.nl



Rijk Schouten

Huismeester Stroyenborchdreef

rschouten@ithaka-isk.nl