Douwe Brouwer

Directeur

dbrouwer@ithaka-isk.nl



Allal Eddeane

Teamleider, V-Labohemedreef

aeddeane@ithaka-isk.nl

edd



Gerben Houwer

Teamleider R-Labohemedreef

ghouwer@ithaka-isk.nl

hor



Manon Rijken-Hesp

Teamleider Maetsuykerstraat

mrijken@ithaka-isk.nl

hes



Harm-Pieter Hallema

Hoofd OOP

hhallema@ithaka-isk.nl

OOP



Caroline Bakker-Teule

Management assistent

cbakkerteule@ithaka-isk.nl



Omar Driouech

Wiskunde mentor klas LRE

adriouech@ithaka-isk.nl

dri



Manon ter Beek

NT2, mentor klas LRD

mbeek@ithaka-isk.nl

beo



Wendy van Delzen

Drama, mentor klas LRA

wvandelzen@ithaka-isk.nl

del



Caroline Paul

NT2, mentor klas LRA

cpaul@ithaka-isk.nl

pal



Eric Bruijs

Creatieve vorming, mentor klas LRD

ebruijs@ithaka-isk.nl

brj



Hava Caglar

Wiskunde mentor klas LRQ

hcaglar@ithaka-isk.nl

cag



Femke Brand

Sport mentor klas LRP

fbrand@ithaka-isk.nl

bda



Liesbeth Brummelman

NT2 / Engels mentor klas LRA

lbrummelman@ithaka-isk.nl

lbu



Anouk Goijarts

Creatieve Vorming Mentor klas LVR

agoijarts@ithaka-isk.nl

goy



Birgit Kok

Creative Vorming, mentor LRC

bkok@ithaka-isk.nl

kob



Jip Hogenelst

Sport mentor klas LRS

jhogenelst@ithaka-isk.nl

hge



Wendy Korving

Praktijk mentor klas LVO

wkorving@ithaka-isk.nl

kow



Jos Jongerius

NT2 mentor klas LRP

jjongerius@ithaka-isk.nl

jon



Willemjan van Rooij

NT2 mentor klas LVD

wrooij@ithaka-isk.nl

row



Irma van Rennes

NT2 mentor klas LRS

irennes@ithaka-isk.nl

res



Jan van Rossem

Creatieve Vorming mentor LRB

jrossem@ithaka-isk.nl

rsm



Walter Smet

NT2 mentor klas LVC

wsmet@ithaka-isk.nl

sme



Ilone van Voorst

NT2 mentor klas LVB

ivoorst@ithaka-isk.nl

vrs



Johanneke Tack

NT2 / Wiskunde

jtack@ithaka-isk.nl

tac



Ayan Yusuf Boss

NT2 mentor klas LRC

aboss@ithaka-isk.nl

ybs



Marieke Vergoossen

NT2 mentor klas LRV

mvergoossen@ithaka-isk.nl

von



Rob Bekker

NT2 mentor klas LRO

rbekker@ithaka-isk.nl

bek



Eric Bink

Sport mentor klas LVQ

ebink@ithaka-isk.nl

bik



Leonie de Bruin

Creatieve Vorming mentor klas LVQ

lbruin@ithaka-isk.nl

lbn



Marc Broekhuizen

Sport mentor klas LRA

mbroekhuizen@ithaka-isk.nl

brz



Jeroen Bishesar

Engels mentor klas LVS

jbishesar@ithaka-isk.nl

jbi



Ramon Muradin

NT2 mentor klas LRQ

rmuradin@ithaka-isk.nl

mud



Rutger Poortenaar

Wiskunde mentor klas LVD

rpoortenaar@ithaka-isk.nl

pon



Miranda Rijkers

NT2 / Drama mentor klas LVO

mrijkers@ithaka-isk.nl

rks



Melanie van Miltenburg

sport, mentor klas LVB

mmiltenburg@ithaka-isk.nl

mil



Tanja van den Hoven- van Egmond

NT2, mentor klas MVU

THovenEgmond@ithaka-isk.nl

egm



Jolanda van der Jagt

Wiskunde, mentor klas MVK

jjagt@ithaka-isk.nl

jat



Carolien de Wit

NT2, mentor klas MVK

cwit@ithaka-isk.nl

wct



Raymond van Dasselaar

mentor klas MRU

rdasselaar@ithaka-isk.nl

dal



Linda Rochat

NT2 / WO, mentor klas MVI

lrochat@ithaka-isk.nl

roc



Job Boersma

wiskunde

jboersma@ithaka-isk.nl

bso



Jennifer Matshuba

NT2, mentor klas MRT

jmatshubastam@ithaka-isk.nl

msb



Sahar Roumiz

Creatieve Vorming, mentor klas MRH

sroumiz@ithaka-isk.nl

rou



Anke Kepser

NT2, mentor klas MRJ

akepser@ithaka-isk.nl

ake



Ruby Slijkhuis

NT2, mentor klas MRK

rslijkhuis@ithaka-isk.nl

slk



Marije van Weelderen

NT2 mentor klas MRU

mweelderen@ithaka-isk.nl

wed



Pascale Dings

Creatieve Vorming mentor klas MVH

pdings@ithaka-isk.nl

dis



Eva van Maris

NT2 mentor klas MRI

emaris@ithaka-isk.nl

mri



Marco van Loenen

Sport mentor klas BRJ

mloenen@ithaka-isk.nl

loe



Joska Ottjes

NT2 mentor klas MVH

jottjes@ithaka-isk.nl

otj



Felix Maruhun

Wiskunde/W.O. mentor MRI

fmaruhun@ithaka-isk.nl

mau



Cecile Ogink

NT2 mentor klas MRH

cogink@ithaka-isk.nl

ogi



Hester Ramaer

NT2 mentor klas LVJ

hramaer@ithaka-isk.nl

rae



Hilde de Vries

KDN mentor klas MVU

hvries@ithaka-isk.nl

ver



Petra Eijndhoven

NT2 mentor klas MRT

peijndhoven@ithaka-isk.nl

end



IJfke Verweij

NT2 / Drama mentor klas MVJ

ijverweij@ithaka-isk.nl

ijf



Thessa van Zanten

Zorgcoördinator

tzanten@ithaka-isk.nl

zat



Merel de Beer

Orthopedagoog

mbeer@ithaka-isk.nl

bem



Lianne den Oude

Orthopedagoog

loude@ithaka-isk.nl

loude



Jacqueline van Stel

preventie medewerker

jstel@ithaka-isk.nl

stl



Gera Ebbekink

Administratie

gebbekink@ithaka-isk.nl



Xandra Janssen

Administratie

xjanssen@ithaka-isk.nl



Aukje de Klijn-Koojiman

Administratie / Financiën

aklijn@ithaka-isk.nl



Jaap Dousi

Roostermaker

jdousi@ithaka-isk.nl



Martha te Niet

Schoonmaak

mniet@ithaka-isk.nl



Janina Stijnen-Been

Huismeester La Boheme

jstijnenbeen@ithaka-isk.nl



Alexander Broods

huismeester

abroods@ithaka-isk.nl



Dennis Aarts La Boheme

Huismeester

daarts@ithaka-isk.nl



Said Amghar meatsuyker

Huismeester

samghar@ithaka-isk.nl