Gerben Houwer

Directeur

ghouwer@ithaka-isk.nl

houg



Allal Eddeane

Teamleider

aeddeane@ithaka-isk.nl

edda



Malika el Moubarek

Teamleider

mmoubarek@ithaka-isk.nl



Fatima Ougajou

Teamleider

fougajou@ithaka-isk.nl



Puck Gras

Projectleider Shkola

pgras1@ithaka-isk.nl



Imane Naime

Teamleider bedrijfsvoering

inaime@ithaka-isk.nl



Caroline Bakker-Teule

Management assistent

cbakkerteule@ithaka-isk.nl



Melanie van Miltenburg

eventmanager

mmiltenburg@ithaka-isk.nl

milm



Colin van der Bijl

Sport, mentor klas LVA

cbijl@ithaka-isk.nl

bijc



Joska Ottjes

NT2, mentor klas LVA

jottjes@ithaka-isk.nl

ottj



Kirsten Velzeboer

NT2, mentor klas LVB

kvelzeboer@ithaka-isk.nl

velz



Rutger Poortenaar

Wiskunde, mentor klas LVB

rpoortenaar@ithaka-isk.nl

poor



Anita Horvath

Creatieve Vorming, mentor klas LVC

ahorvath@ithaka-isk.nl

hora



Jose Schroeten

NT2, mentor klas LVC

jschroeten@ithaka-isk.nl

schj



Aschra van der Woude

Drama, mentor klas LVD

awoude@ithaka-isk.nl

woua



Maud Dijkema

NT2, mentor klas LVD

mdijkema@ithaka-isk.nl

jkem



Coen van Basten

NT2, mentor klas LVE

cbasten@ithaka-isk.nl

basc



Hava Caglar

Wiskunde, mentor klas LVE

hcaglar@ithaka-isk.nl

cagh



Diana Parlevliet

NT2, mentor klas LVAA

dparlevliet@ithaka-isk.nl

parn



Vincent Vrooman

Sport, mentor LVAA

vvrooman@ithaka-isk.nl

vrov



Joyce Monsanto

mentor klas LVAB

jmonsanto@ithaka-isk.nl

monj



Jannieck van Vlaardingen

NT2, mentor klas LVAB

jvlaardingen@ithaka-isk.nl

vlaj



Berna Ulu

NT2, mentor klas LVO

bulu@ithaka-isk.nl

ulub



Robert Jongbloed

Sport, mentor klas LVO

rjongbloed@ithaka-isk.nl

jobr



Bart Gommers

NT2, mentor LVP

bgommers@ithaka-isk.nl

goba



Miranda Rijkers

NT2 / Drama, mentor klas LVP

mrijkers@ithaka-isk.nl

rikm



Eva van Dongen

mentor klas LRA

edongen@ithaka-isk.nl

done



Justyna Knuta

NT2, mentor klas LRA

jknuta@ithaka-isk.nl

knuj



Miek Hehenkam

NT2. mentor klas LRB

mhehenkam@ithaka-isk.nl

hehm



Jan van Rossem

Creatieve Vorming, mentor klas LRB

jrossem@ithaka-isk.nl

rosj



Guusje Thelissen

CV, mentor LRC

gthelissen@ithaka-isk.nl

theg



Petra Eijndhoven

NT2, mentor klas LRC

peijndhoven@ithaka-isk.nl

eijp



Rob Singelenberg

NT2, mentor klas LRD

rsingelenberg@ithaka-isk.nl

sinr



Karin Post-Roelse

Sport, mentor klas LRD

kpostroelse@ithaka-isk.nl

posk



Omar Driouech

Wiskunde, mentor klas LRE

adriouech@ithaka-isk.nl

dria



Ayan Yusuf Boss

NT2, mentor klas LRE

aboss@ithaka-isk.nl

yusa



Rikkert Hilbrant

NT2, mentor klas LRF

rhilbrant@ithaka-isk.nl

hilr



Wendy van Delzen

Drama, mentor klas LRF

wvandelzen@ithaka-isk.nl

delw



Liesbeth Brummelman

NT2 / Engels, mentor LRG

lbrummelman@ithaka-isk.nl

brul



Lars Muselaers

Mentor klas LRG

lmuselaers@ithaka-isk.nl

musl



Hugo Van Beusekom

Wiskunde, mentor klas LRN

hvanbeusekom@ithaka-isk.nl

beuh



Sanne van Veghel

NT2, mentor LRN

sveghel@ithaka-isk.nl

vegs



Loes Booij

NT2, mentor klas LRO

lbooij@ithaka-isk.nl

bool



Jip Hogenelst

Sport, mentor klas LRO

jhogenelst@ithaka-isk.nl

hogj



Dennis van Os

KDN, mentor klas LRP

dos@ithaka-isk.nl

osde



Irma van Rennes

NT2, mentor klas LRP

irennes@ithaka-isk.nl

reni



Diana Rusch

Wiskunde, mentor klas LRQ

drusch@ithaka-isk.nl

rusd



Marleen Leysen

NT2, mentor klas LRQ

mleysen@ithaka-isk.nl

leym



Vincent de Gast

CV

vgast@ithaka-isk.nl

gasv



Anouk van Kolfschoten

Drama / NT2, mentor klas LVD

akolfschoten@ithaka-isk.nl

kola



Saskia Langbroek

NT2

slangbroek@ithaka-isk.nl

lasa



Jos Jongerius

NT2

jjongerius@ithaka-isk.nl

jonj



Wendy Korving

Praktijkonderwijs

wkorving@ithaka-isk.nl

korw



Willemjan van Rooij

NT2, mentor klas LVO

wrooij@ithaka-isk.nl

roow



Tanja van den Hoven

NT2, mentor klas SVH

thoven@ithaka-isk.nl

egmt



Ahmad Kanj

wiskunde, mentor klas SVH

akanj@ithaka-isk.nl

kana



Carolien Coolen

NT2, mentor klas SVI

ccoolen@ithaka-isk.nl

cooc



Makbule Göçmen

Wiskunde, mentor klas SVI

mkaya@ithaka-isk.nl

kaym



Petra van Spanje

NT2, mentor klas SVJ

pspanje@ithaka-isk.nl

spap



Marieke Vergoossen

NT2, mentor klas SVJ

mvergoossen@ithaka-isk.nl

verg



Pascale Dings

Creatieve Vorming, mentor klas SVK

pdings@ithaka-isk.nl

dinp



Eric Bink

Sport, mentor klas SVK

ebink@ithaka-isk.nl

bine



Marte van der Doelen

NT2, mentor klas SVL

mdoelen@ithaka-isk.nl

doma



Anouk Goijarts

Creatieve Vorming, mentor klas SVL

agoijarts@ithaka-isk.nl

goia



Hari Sakellari

NT2, mentor SVM

hsakellari@ithaka-isk.nl

csak



Asuman Saltürk

Wiskunde, mentor klas SVM

asalturk@ithaka-isk.nl

sala



Siham el Hamdaoui

NT2, mentor SVN

shamdaoui@ithaka-isk.nl

hams



Carina Sluyter

CV, mentor klas SVN

csluyter@ithaka-isk.nl

sluy



Walter Smet

NT2, mentor klas SVT

wsmet@ithaka-isk.nl

smew



Jeroen Bishesar

Engels, mentor klas SVT

jbishesar@ithaka-isk.nl

bisj



Marcos van der Vinne

mentor klas SVU

mvinne@ithaka-isk.nl

vinm



Hester Ramaer

NT2, mentor klas SVU

hramaer@ithaka-isk.nl

ramh



Frederique Braakman

Creatieve Vorming, mentor klas SRH

fbraakman@ithaka-isk.nl

braf



Marit van Zadelhof

NT2, mentor klas SRH

mzadelhof@ithaka-isk.nl

zadem



Cecile Ogink

NT2, mentor klas SRI

cogink@ithaka-isk.nl

ogic



Birgit Kok

Creatieve Vorming, mentor klas SRI

bkok@ithaka-isk.nl

kokb



Bob van Dijk

NT2, mentor klas SRJ

bvandijk@ithaka-isk.nl

dijb



Barbara Akdeniz

Creatieve vorming, Mentor klas SRJ

bakdeniz@ithaka-isk.nl

breb



Gemma Boormans

NT2, mentor klas SRK

gboormans@ithaka-isk.nl

boog



Daan Sies

Sport, mentor klas SRK

dsies@ithaka-isk.nl

sied



Henriette Wallis De Vries

NT2, mentor klas SRL

hwallisdevries@ithaka-isk.nl

walh



Eva van Maris

NT2, mentor klas SRL

emaris@ithaka-isk.nl

mare



Krista De Wildt

NT2, mentor klas SRM

kdewildt@ithaka-isk.nl

wilk



Kristine Zakaryan

Wiskunde, mentor klas SRM

kzakaryan@ithaka-isk.nl

zaka



Galal Diouri

rekenen, mentor SRT

gdiouri@ithaka-isk.nl

diog



Rob Bekker

NT2, mentor klas SRT

rbekker@ithaka-isk.nl

bekr



Marieke Rijsbergen

NT2, mentor klas SRU

mrijsbergen@ithaka-isk.nl

rija



Felix Maruhun

Wiskunde/WO, mentor klas SRU

fmaruhun@ithaka-isk.nl

marf



Ahmed Youcef

ayoucef@ithaka-isk.nl

youa



Marije van Weelderen

NT2

mweelderen@ithaka-isk.nl

weem



Jaap Verhagen

Sport

jverhagen@ithaka-isk.nl

vera



IJfke Verweij

NT2 / Drama, mentor klas

ijverweij@ithaka-isk.nl

veri



Marleen van Oortmerssen

NT2

moortmerssen@ithaka-isk.nl

oorm



Veronika Voloshyna

Expressie/ Oekraiens

vvoloshyna@ithaka-isk.nl

volov



Iryna Yarynka

Oekraiens, mentor ikc02 & ikc09

iyarynka@ithaka-isk.nl

yari



Oksana Buda

supervisor online klassen Shkola

obuda@ithaka-isk.nl



Amber Engels

NT2, mentor ikc11

aengels@ithaka-isk.nl

enga



Jan Evers

expressie/ NT2, mentor ikc10

jevers@ithaka-isk.nl

evej



Jana Myronenko

Sport/Engels, mentor ikc09

jmyronenko@ithaka-isk.nl

myrj



Öznur Topal

Engels/ NT2, mentor ikc08

otopal@ithaka-isk.nl

topo



Iryna Ievdokymova

oekraiens, mentor ikc08

iievdokymova@ithaka-isk.nl

ievi



Remco Parlevliet

Engels/ NT2, mentor ikc07

rparlevliet@ithaka-isk.nl

parr



Fern Harris

engels, mentor ikc06

fharris@ithaka-isk.nl

harf



Liliia Bal

creatief, mentor ikc06 & ikc10

lbal@ithaka-isk.nl

ball



Peter Tati

Sport, mentor ikc05

ptati@ithaka-isk.nl

tatp



Janneke Verhoeven

Sport, mentor ikc04

jverhoeven@ithaka-isk.nl

verj



Anastasiia Perekupenko

Creatief, mentor ikc04

aperekupenko@ithaka-isk.nl

pera



Viktoriya Yurchenko

Wiskunde, mentor ikc03

vyurchenko@ithaka-isk.nl

yurv



Jacky Missler

NT2, mentor ikc03

jmissler@ithaka-isk.nl

misj



Nataliia Rekonvald

Engels, mentor ikc02 & ikc11

nrekonvald@ithaka-isk.nl

rekon



Marharyta Paskalova

Oekraiens/engels, mentor ikc01 & ikc07

mpaskalova@ithaka-isk.nl

pasm



Tamara Kudriavykh

Wiskunde, mentor ikc01

tkudriavykh@ithaka-isk.nl

kudr



Uliana Buda

Administratie, Shkola,

ubuda@ithaka-isk.nl



Nadiia Iavorska

Administratie, Shkola,

nlavorska@ithaka-isk.nl



Lucien Lahaije

llahaije@ithaka-isk.nl

lahl



Thessa van Zanten

Zorgcoördinator

tzanten@ithaka-isk.nl

zant



Merel de Beer

Orthopedagoog

mbeer@ithaka-isk.nl



Marlien Burgers

Orthopedagoog R-team

mburgers@ithaka-isk.nl



Jacqueline van Stel

Administratief medewerker

jstel@ithaka-isk.nl



Jaap Dousi

Roostermaker

jdousi@ithaka-isk.nl



Martha te Niet

Schoonmaak

mniet@ithaka-isk.nl



Mustafa Mor

Financiën interim

mmor@nuovo.eu



Lorna Doran

Administratief medewerker

LDoran@ithaka-isk.nl



Said Amghar

Huismeester La Boheme

samghar@ithaka-isk.nl



Janina Stijnen-Been

Huismeester La Boheme

jstijnenbeen@ithaka-isk.nl



Rijk Schouten

Huismeester Stroyenborchdreef

rschouten@ithaka-isk.nl



Jack Stijnen

Huismeester Shkola

jstijnen@ithaka-isk.nl



Henry van Eyk

Huismeester La Boheme

heyk@ithaka-isk.nl



Rick van der Meer

Huismeester Stroyenborchdreef

rmeer@ithaka-isk.nl